USB PEN DRIVE







₹ 575 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 20 Piece |
| Capacity | 32 GB |
| USB Version | USB 3.0 |
| Form Factor | Dual Drive |
| Material | Plastic |
| Interface Type | USB A + C |
| Shape | Stick |
| Body Material | Metal + Plastic |
| Brand | SanDisk |
| Security Features | Encryption, Password Lock, SecureAccess App |
| Warranty | 2 Years |




₹ 315 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 16 GB |
| Memory Size | 16 GB |
| USB Version | USB 2.0 |
| Body Material | Metal + Plastic |
| Interface Type | USB Type A |
| Water Resistant | No |
| Model Name/Number | Hp 16 Pen Drive |
| Brand | HP |
| Usage/Application | Hp 16 Pen Drive |
| Transfer Speed | Hp 16 Pen Drive |
Established in the year 2006 We,Radha Enterprises are major firm involved in supplying a wide range of HP USB PEN DRIVEThese HP PEN DRIVE used in Printer Cartridge for offices and Coporate to the products needed for the clients.
Available Range :
HP PEN DRIVE ALL MODEL
HP PEN DRIVE USB 2.0
HP PEN DRIVE 3.0
HP PEN DRIVE USB 3.1
HP v220w 8GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 16GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 32GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v236w 128GB USB 2.0 Pen Drive ·
HP v220w 256 GB USB 2.0 Pen Drive
HP USB 3.1 Flash Drive 64GB ·
HP v150w 32GB USB 2.0 flash Drive
HP v220w 64GB USB 2.0


₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Capacity | 16 GB |
| USB Version | USB 2.0 |
| Body Material | Metal |
| Interface Type | USB Type A |
| Model Name/Number | Hp 16gb Usb Pen Drive |
| Brand | HP |
| Usage/Application | Hp 16gb Usb Pen Drive |
| Transfer Speed | 2.0 |
| Type | Hp 16gb Usb Pen Drive |
| Water Resistant | No |
Established in the year 2006 We,Radha Enterprises are major firm involved in supplying a wide range of HP USB PEN DRIVEThese HP PEN DRIVE used in Printer Cartridge for offices and Coporate to the products needed for the clients.
Available Range :
HP PEN DRIVE ALL MODEL
HP PEN DRIVE USB 2.0
HP PEN DRIVE 3.0
HP PEN DRIVE USB 3.1
HP v220w 8GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 16GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 32GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v236w 128GB USB 2.0 Pen Drive ·
HP v220w 256 GB USB 2.0 Pen Drive
HP USB 3.1 Flash Drive 64GB ·
HP v150w 32GB USB 2.0 flash Drive
HP v220w 64GB USB 2.0


₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Capacity | 16 GB |
| Memory Size | 16 GB |
| USB Version | USB 2.0 |
| Body Material | Metal |
| Interface Type | USB Type A |
| Water Resistant | Yes |
| Model Name/Number | 16gb Hp Pen Drive |
| Usage/Application | 16gb Hp Pen Drive |
| Transfer Speed | 2.0 |
| Type | 16gb Hp Pen Drive |
Established in the year 2006 We,Radha Enterprises are major firm involved in supplying a wide range of HP USB PEN DRIVEThese HP PEN DRIVE used in Printer Cartridge for offices and Coporate to the products needed for the clients.
Available Range :
HP PEN DRIVE ALL MODEL
HP PEN DRIVE USB 2.0
HP PEN DRIVE 3.0
HP PEN DRIVE USB 3.1
HP v220w 8GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 16GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 32GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v236w 128GB USB 2.0 Pen Drive ·
HP v220w 256 GB USB 2.0 Pen Drive
HP USB 3.1 Flash Drive 64GB ·
HP v150w 32GB USB 2.0 flash Drive
HP v220w 64GB USB 2.0


₹ 185 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Capacity | 8 GB |
| Interface | USB 2.0 |
| Case Material | Metal |
| Brand | HP |
| Transfer Speed | 2.0 |
| Style | Pen |
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Country of Origin | Made in India |
Established in the year 2006 We,Radha Enterprises are major firm involved in supplying a wide range of HP USB PEN DRIVEThese HP PEN DRIVE used in Printer Cartridge for offices and Coporate to the products needed for the clients.
Available Range :
HP PEN DRIVE ALL MODEL
HP PEN DRIVE USB 2.0
HP PEN DRIVE 3.0
HP PEN DRIVE USB 3.1
HP v220w 8GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 16GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 32GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v236w 128GB USB 2.0 Pen Drive ·
HP v220w 256 GB USB 2.0 Pen Drive
HP USB 3.1 Flash Drive 64GB ·
HP v150w 32GB USB 2.0 flash Drive
HP v220w 64GB USB 2.0

₹ 245 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Memory Size | 16 GB |
| Capacity | 16 GB |
| USB Version | USB 2.0 |
| Body Material | Metal + Plastic |
| Storage Capacity | 16GB |
| Form Factor | DataTraveler |
| Interface Type | USB Type C |
| Model Name/Number | Kingston 16GB Pen drive Data Traveler DT50 |
| Brand | SanDisk |
| Transfer Speed | 3.0 |


₹ 810 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Model Name/Number | HP 128GB 2.0/3.0 Utility Pendrive |
| Brand | HP |
| Usage/Application | HP 128GB 2.0/3.0 Utility Pendrive |
| Style | Pen |
| Material | Metal |
| Country of Origin | Made in India |
Established in the year 2006 We,Radha Enterprises are major firm involved in supplying a wide range of HP USB PEN DRIVEThese HP PEN DRIVE used in Printer Cartridge for offices and Coporate to the products needed for the clients.
Available Range :
HP PEN DRIVE ALL MODEL
HP PEN DRIVE USB 2.0
HP PEN DRIVE 3.0
HP PEN DRIVE USB 3.1
HP v220w 8GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 16GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 32GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v236w 128GB USB 2.0 Pen Drive ·
HP v220w 256 GB USB 2.0 Pen Drive
HP USB 3.1 Flash Drive 64GB ·
HP v150w 32GB USB 2.0 flash Drive
HP v220w 64GB USB 2.0


₹ 360 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Brand | Samsung |
| Memory Size | 32 GB |
| Model Name/Number | Samsung pen drive 32Gb bar 3.1 |
| Usage/Application | Samsung pen drive 32Gb bar 3.1 |
| Transfer Speed | 3.1 |
| Type | Samsung pen drive 32Gb bar 3.1 |

₹ 310 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 30 Piece |
| Capacity | 64 GB |
| USB Version | USB 2.0 |
| Body Material | Metal |
| Interface Type | USB Type A |
| Brand | HP |
| Water Resistant | No |
| Model Name/Number | Hp 64gb Pen Drive Metallic Usb Flash Drive |
| Usage/Application | Hp 64gb Pen Drive Metallic Usb Flash Drive |
| Transfer Speed | 2.0 |
| Type | Hp 64gb Pen Drive Metallic Usb Flash Drive |
established in the year 2006 we,radha enterprises are major firm involved in supplying a wide range of hp usb pen drivethese hp pen drive used in printer cartridge for offices and coporate to the products needed for the clients.
available range :
hp pen drive all model
hp pen drive usb 2. 0
hp pen drive 3. 0
hp pen drive usb 3. 1
hp v220w 8gb usb 2. 0 pen drive
hp v220w 16gb usb 2. 0 pen drive
hp v220w 32gb usb 2. 0 pen drive
hp v220w 64gb usb 2. 0 pen drive
hp v220w 64gb usb 2. 0 pen drive
hp v236w 128gb usb 2. 0 pen drive ·
hp v220w 256 gb usb 2. 0 pen drive
hp usb 3. 1 flash drive 64gb ·
hp v150w 32gb usb 2. 0 flash drive
hp v220w 64gb usb 2. 0


₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Memory Size | 32 GB |
| Model Name/Number | HP 32GB Silver USB 2.0 Pen Drive |
| Usage/Application | HP 32GB Silver USB 2.0 Pen Drive |
| Transfer Speed | 2.0 |
| Type | HP 32GB Silver USB 2.0 Pen Drive |
| Country of Origin | Made in India |
Established in the year 2006 We,Radha Enterprises are major firm involved in supplying a wide range of HP USB PEN DRIVEThese HP PEN DRIVE used in Printer Cartridge for offices and Coporate to the products needed for the clients.
Available Range :
HP PEN DRIVE ALL MODEL
HP PEN DRIVE USB 2.0
HP PEN DRIVE 3.0
HP PEN DRIVE USB 3.1
HP v220w 8GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 16GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 32GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v236w 128GB USB 2.0 Pen Drive ·
HP v220w 256 GB USB 2.0 Pen Drive
HP USB 3.1 Flash Drive 64GB ·
HP v150w 32GB USB 2.0 flash Drive
HP v220w 64GB USB 2.0

₹ 135 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Capacity | 32 GB |
| Interface | USB 2.0 |
| Case Material | Metal |
| Style | Pen |
| Color | Silver |
| Material | Metal |

₹ 650 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Brand | HP |
| Model Name/Number | HP V220W 128GB Silver USB 2.0 Pen Drive |
| Usage/Application | HP V220W 128GB Silver USB 2.0 Pen Drive |
| Transfer Speed | 2.0 |
| Type | PEN DRIVE |
| Country of Origin | Made in India |
Established in the year 2006 We,Radha Enterprises are major firm involved in supplying a wide range of HP USB PEN DRIVEThese HP PEN DRIVE used in Printer Cartridge for offices and Coporate to the products needed for the clients.
Available Range :
HP PEN DRIVE ALL MODEL
HP PEN DRIVE USB 2.0
HP PEN DRIVE 3.0
HP PEN DRIVE USB 3.1
HP v220w 8GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 16GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 32GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v236w 128GB USB 2.0 Pen Drive ·
HP v220w 256 GB USB 2.0 Pen Drive
HP USB 3.1 Flash Drive 64GB ·
HP v150w 32GB USB 2.0 flash Drive
HP v220w 64GB USB 2.0


₹ 385 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Brand | Kingston |
| Memory Size | 32 GB |
| Model Name/Number | Kingston 32GB 64GB Pen drive Data Traveler DT50 |
| Transfer Speed | 3.1.3.0 |
| Style | Pen |
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 285 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 20 Piece |
| Brand | HP |
| Memory Size | 32 GB |
| Model Name/Number | HP 32GB USB 2.0 Pen Drive |
| Usage/Application | HP 32GB USB 2.0 Pen Drive |
| Transfer Speed | 2.0 |
| Style | Pen |
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Country of Origin | Made in India |
Established in the year 2006 We,Radha Enterprises are major firm involved in supplying a wide range of HP USB PEN DRIVEThese HP PEN DRIVE used in Printer Cartridge for offices and Coporate to the products needed for the clients.
Available Range :
HP PEN DRIVE ALL MODEL
HP PEN DRIVE USB 2.0
HP PEN DRIVE 3.0
HP PEN DRIVE USB 3.1
HP v220w 8GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 16GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 32GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v220w 64GB USB 2.0 Pen Drive
HP v236w 128GB USB 2.0 Pen Drive ·
HP v220w 256 GB USB 2.0 Pen Drive
HP USB 3.1 Flash Drive 64GB ·
HP v150w 32GB USB 2.0 flash Drive
HP v220w 64GB USB 2.0


Dev Dangar Ahir (Proprietor)
Radha Enterprises
2nd Floor, Office No 1, Kusum Vijay House, Modi Street, Mumbai - 400001, Maharashtra, India












